HAKKIMIZDA

Kuruluşu 2000 yılında olan YORULMAZ CARGO başarılı ve temiz geçmişiyle sektöründe yakından izlenilen bir firma haline gelmiştir.

YORULMAZ CARGO hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini koruyarak gerçekleştirmektedir.

Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarını sahip olduğumuz uzun yıllara dayanan tecrübelerle birleştirerek fiyat-kalite eksenini en verimli şekilde kullanmaktayız. Ticari hayatına mütevazi 3 araçla başlayan YORULMAZ CARGO halen 40 in üzerindeki muhtelif araçla hizmet vermektedir.

YORULMAZ CARGO 20 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye, Irak, İran, Afganistan, Gürcistan ve Azerbaycan hatlarında kargo, parsiyel ve komple kara yolu taşımacılığında söz sahibi bir firma olmuştur.

Esnek ve aksiyonel yapısı ile müşteri odaklı, proje odaklı ve ürün odaklı analitik çözümleri, yetkin nitelikli ve eğitimli insan kaynakları ile hassas ve kesin lojistik çözümleri üretebilmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri, ürün ve proje odaklı analitik çözümleri, nitelikli insan kaynakları ve teknolojik imkanlarla birleştirerek takım çalışmaları yapmak.

MİSYONUMUZ

İyi analiz, doğru planlama ve tek seferde doğru çözümlerle, paha biçilemez olan zamanı, bütçe ve iş gücü kazanımını sürekli kılmak.