ŞEHİRİÇİ

TOPLAMA - DAĞITIM - NAKLİYE

Marmara bölgesindeki her vilayet ve ilçeden yine bölge içindeki tüm vilayetlere gün içi ve aşırı olarak 17 m³ den 100 m³ e kadar tek seferde alım ve dağıtım hizmetlerini başarı ile yürütebilmekteyiz . Bu sağladığımız imkanlarla başta tekstil ve otomativ sektörü olmak üzere her türlü farklı spesifk özelliklere sahip taşınacak ürünler titiz bir planlama ile sigortalı olarak yüklenip,taşınıp depolanıp,boşaltılmaktadır.

ŞEHİRLER ARASI

TOPLAMA - DAĞITIM - NAKLİYE

YORULMAZ CARGO olarak firmamıza ait özmal ve kiralık araçlarımız içerisinde tenteli,açık kasa,kayar çatılı,kısa dorse,uzun şasi,kapalı,frigolu,kamyon römork,damper dorse ve sac kasa tipleri ile müşterilerin her türlü ürün taşımacılığı çeşitliliklerine göre hizmet vermekteyiz.Şehirlerarası taşımacılık şirketimizin temelini oluşturmuştur.Şirketimize ait tüm araçlar güvenlik,zaman ve ekolojik verimlilik için takip sistemleri ile izlenmektedir.Taşımasını yaptığımız tüm mallar ve araçlar ”Taşıyıcı Mali Mesuliyet Sigortası”na sahiptir.Her türlü olumsuz şart ve etkenler için tarafımızdan sigortalıdır.

ULUSLARARASI

KARAYOLU - DENİZYOLU

Başta orta doğu olmak üzere ,kuzey ve balkan ülkelerine kargo,parsiyel ve komple kara yolu taşıma işlerini,gümrük,yükleme ve boşaltma hizmetlerimiz ile birlikte sigortalı olarak Euro 4 ve Euro 5 standartlarında sağlamaktayız. Uluslararası kara yolu taşımacılığına ek ve entegre olarak,dünyanın tüm ülkelerinden yine dünyanın her tarafındaki tüm ülkelere iç nakliyeleri ile birlikte deniz yolu taşımacılığını acentelerimizle birlikte rekabetçi fiyat avantajları ile hizmetinize sunuyoruz.

DEPOLOMA

GÜMRÜK - ANTREPO - SERBEST

Ürünleriniz,İstanbul orhanlı ve Kocaeli Gebze’de bulunan açık ve kapalı depolarımızda 24 saat kameralı,özel güvenlikli ayrıca tüm olası sorun ve riskleri kapsayan sigortalarla depolanmaktadır. Depolanacak olan ürünler çeşitlerine göre ayrı olarak kategorize edilmekte ve muhafaza edilmektedir.Toplam da 20.000 paletlik depolarımıza yükleme,boşaltma ve muhafaza işlemlerinizin yanında etiketleme,paketleme,elleçleme hizmetlerini de vermekteyiz.

KONTEYNER

TAŞIMA - DEPOLAMA - YÜKLEME - BOŞALTMA

YORULMAZ CARGO tüm ebat ve tiplerde konteyner taşımacılığını mevcut ekipman ve araçlarıyla sürdürmektedir.konteyner depolanması için 5000 m²lik alanımız mevcuttur.Mevcut 3 adet forkliftimiz ile konteyner doldurma boşaltma işlemlerinde makine,palet,demir boyu,bigbog ve dökme ürünleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütülmektir.

AĞIR YÜK

Gabarı dışı olan tonaj ve ebatları sebebiyle standart ölçülerden farklı olan yükleriniz,konusunda uzman ekibimiz ile taşınabilmektedir.Eskort araç ve karayolu izin belgelerinin alınması rota planlaması ile en kısa ve en ekonomik çözümleri sağlamaktayız.Mevcut lowbed ve hidrolik araçlarımız ile birleşen uzun yılların tecrübeleri ağır yük taşımacılığında sizin sırtınızdan yük almaktadır.Ağır yük taşımacılığı hizmetimizi deniz yolu nakliyemize entegre ederek,mühendis analizleri ile daha büyük uluslararası projelerde de,liman yükleme,boşaltma,özel gemilerle taşınma işlerinizde ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz.Ayrıca tüm bu hizmetlerin her aşamasında taşınan emtialar sigortalanmaktadır.

LOJİSTİK

PROJE - ÜRÜN - 4PL/3PL

Her türlü ürününüzü taleb ettiğinizhizmetler doğrultusunda tedarik etme depolama ve dağıtım hizmetleri ile işletmenizin üzerindeki sorumluluklarınız alarak en düşük maliyetlerle karşılanmasını sağlamaktayız.Düşük maliyet avantajları ile kazancınıza doğrudan katkı sağlayarak gereksiz işgücü ve zaman kaybınızı önlüyoruz. 3PL( üçüncü parti lojistik) kavrama öncelikle taşıma ve depolama olamk üzere müşterimizin lojistik alanındaki tüm faaliyetlerini üstleniyoruz.Uluslararası ve yurtiçi nakliye ile depolanması,stok kontrolü,paketleme,etiketleme,sevkiyat,dağıtım vb.işlemleri yapabiliyoruz. 4PL(dördüncü parti lojistik)müşterilerimizin değişik ve kompleks ihtiyaçlarını bilgi teknolojileri ile birleştirerek ,ürünü kaynağın alıp ve üretim aşamasına,depolamaya ve son kullanıcıya ulaştırmasına kadar olan tüm ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.

KARGO

ŞEHİRİÇİ - ŞEHİRLERARASI - ULUSLARARASI

66 vilayete doğrudan kalan diğer vilayetlerde ise partnerlerimiz vasıtası ile her türlü B2B kargo hizmetlerinde büyük rekabet avantajı sağlayan fiyatlarla hizmet ediyoruz.Ürün ve projelerinize özel sistemli çözümlerle,dilediğiniz zaman ürünleri yolundan takip edebilmeniz için raporlama programları sunuyoruz . Gönderilerinizi 0-600 km aralığındaki mesafelere 24 saatte,600km ve üzeri mesafelere ise 48 satte alıcısına ulaştırmasını sağlıyoruz . %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla en yeni teknolojik yatırım ve ekipmanlarla,sektörel deneyim,verimli zaman planlaması ,tecrübeli insan kaynağını en verimli şekilde kullanmak şirketimizin temel farklılığını oluşturmaktadır.Müşterilerimize hak ettikleri kaliteli standartlarla kargo hizmeti sunmak ilk hedefimizdir.